Storyboard

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 93.9 MB
  • Version 1.23
  • Dil Türkçe
  • Firma T & O PTY. LTD.
AKıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Storyboard mobil uygulaması ile fotoğraflarınızdan çizgi roman oluşturun.

Fotoğraflarınız, videolarınız artık çizgi roman oluyor. Mobil cihazınız ile fotoğraflarınız ve videolarınız üzerinde oynama yapmaktan hoşlanıyorsanız Storyboard mobil uygulamasını mutlaka ama mutlaka Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirmelisiniz. 

Çünkü mobil uygulamamız videolarınızdan adeta çizgi film yaratıyor. Sizde mobil cihazınız ile harikalar yaratın. Mobil cihazınızda bulunan ve en güzel anlarınız olan fotoğraflarınızı tek sayfa üzerinden çizgi roman olarak değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızdan kendi renkli hikayenizi oluşturabilir ve bununla ustalaşabilirsiniz. 

Sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınız farklı bir şekilde sosyal medyalarınızda yer almaya devam ediyor. Bu sefer fotoğraflarınız daha renkli ve bir hikaye içerisinde karşınızda yer alacak. Androd mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Storyboard mobil uygulaması fotoğraflarınızdan eğlenceli bir çizgi roman oluşturuyor. Uygulamamız yeni çıkmış olup halen özellik eklenmeye devam ettirmektedir. Gelecek zamanlarda daha da kaliteli olacağını düşündüğüm Storyboard uygulaması ile sizde fotoğraflarınız üzerinden eğlenin. 

Daha Fazla Göster
Storyboard indir
DİĞER SÜRÜMLER